Shitet, Ambient, Sheshi Willson PRO+26393 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 29/11/2022 09:20 Post ID: 72611
Pagesa 350,000 Euro
Siperfaqa neto 226.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 0
Distanca 1.02 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 46
File list: e.PNG,

Shitet, Ambient, Sheshi Willson

Informacione mbi ambientin:
• Sipërfaqja neto 110 m2.
• Siperfaqe e jashtme e shfytezueshme 16 m2.
• Lartesia 4 m.
• Kati 0.
• 1 Ambient i shfrytezyeshem open space.
• 2 Tualete.
• Bosh.
• Fasade xhami.
• Sistem kondicionimi dhe aspirimi.
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mundesi shume e mire investimi.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni.