Shitet, Ambient, Rruga Hoxha Tahsim. (PRO+24970) Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 13/01/2023 11:20 Post ID: 60203


Pagesa 225,000 Euro
Siperfaqa neto 134.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 0 me 1 Ashensor
Distanca 1.11 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania - Harta
Lexime 94


Informacion mbi ambientin:
• Siperfaqja 134 m2.
• Lartësia 5 m.
• Pallat i ri.
• Kati 0.
• Fasade xhami.
• Eshte e ndare ne forme duplex-i.
• Me shkalle te brendshme.
• Kati i pare eshte ambient open space.
• Kati i dyte ka ambient open space dhe 2 tualete.
• Totalisht i investuar.
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mundësi shumë e mirë pasi ndodhet ne nje zone të frekuentueshme shume afer qendres.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!