Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 25/05/2020 09:05 Post ID: 5639


Pagesa 40,900 Euro
Siperfaqa neto 37.00
Kati Kati 0
Distanca 2.29 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 177

Shitet Ambient Open Space (37 m2) ne Rruge Kryesore (Laprake/Rr. Dritan Hoxha) i Pershtatshem per Dyqane dhe Cdo Lloj Biznesi Tjeter | Pallat i Ri | Ndertime Cilesore | Parket | Ndricim me Spote | Planimetri e Rregullt | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale 


Q1377


Te dhenat e ndarjes:


- Dyqan 37 m2 

- Ne zone Biznesi 

- Zone perfekte

- Ndricmim ( tavane me spote /gipse ) 

- Fasad xhami

- Tualeti ( i Ri ) 

- Sanitare shume cilesore ( te reja) 

- RRUGE KRYESORE 


- Instalime Elektrike Cilesore 

- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore


- Facilietet afer

- Akses me Transport publik 


Cmimi: 40.900 Euro


Tel ose Whatsapp:
13324


04/10/2019