Shitet, Lokal, Myslym Shyri, Tirane.(PRO+24455) Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 14/01/2023 10:41 Post ID: 56172
Pagesa 210,000 Euro
Siperfaqa neto 75.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 0.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 73
File list: property--08.png,

Disponojmë lokal per shitje me vendodhje ne Myslym Shyr, Tirane.

Informacion mbi ambientin:
• Sipërfaqe totale: 75.40 m2
• Sipërfaqe e verande: 30 m2
• Kati 0.
• 1 Tualete.

Detaje të tjera:
• Sistem Kondicionimi dhe Aspirimi
• Kubaturë e rregullt.
• Aktualisht eshte ne gjendje pune.
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Zona në të cilën ndodhet ambienti , është një nga zonat më preferenciale dhe ka një zhvillim të tipologjive të ndryshme të bizneseve.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!