Te Gjykata, Shitet Zyre, Vendndodhje Perfekte Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 25/05/2020 09:05 Post ID: 259


Pagesa 110,000 Euro
Siperfaqa neto 40.00
Kati Kati 0
Distanca 1.28 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania - Harta
Lexime 246

Te Vasil Shanto, prane Gjykates, shitet zyre 40 m2. Pozicioni i zyres eshte lehtesisht i aksesueshem dhe mjaft potencial, sidomos per tu perdor per investim. Ndodhet ne katin zero te nje pallati kater katesh. Aktualisht ambjenti perdoret si zyre noterie, fushe e cila perben potencialin kryesor te zones, per shkak te afersise me Gjykaten. Organizohet ne nje hapesire openspace dhe nje tualet. Orientohet nga lindja, cka e ndricon hapesiren qe ne oret e para te dites.