🏡 ambjent biznesi ne shitje tek zone periferike tirane

🕵 Online 5 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje       Print

75,600 Euro - Ne Shitje, Amb Ideal Per Dyqan, Prane Blv Te Ri Ne Yzberisht - Pllt I

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet super dyqan pranë bulevardit ri në yzberisht pranë nela 6  pallat i ti  me lartësi  dhe gjerësi fasade ( mundësi ndarje në 2 dyqane dhe ndarje në dubleks) - ka 2 hyrje - pozicion sup...
Date: 23/03/2023 10:48

498,000 Euro - Okazionn **klering - Amb. Biz. (ideal Per Supermarket) Kompl. V. 2023

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (2.77 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
468.00 m2
Kati 1
Ashensor 2
Tualete
1
Shitet cmim okazon kleringu : ambient biznesi open space (468 m2) +2 garazhe  (ideal per supermarket, servis, etj.)  ne kompleksin te v. 2023 selite , ne zone dhe kompleks strategjik. ambien...
Date: 23/03/2023 10:48

35,000 Euro - Shitet: Garazh (12 M2) Kati - 1 - Fiks Te Alpeti (bllok - Rr. Vaso Pas

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.85 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
12.00 m2
Kati -1
Ashensor 1
Tualete
0
Shitet: garazhd (12 m2) kati -1 - bllok (rr. vaso pasha - alpeti) me hipotekeq3713- kati -1 - me hipotekë 12 m2- post parkimi i hapur shumë pranë ashensorit- i bollshëm- kati ku ndodhet garaz...
Date: 23/03/2023 10:44

23,000 Euro - Shitet Ndërtesë Një Kat

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
2
Ndërtesë një kat, e gatshme për bisnes. me energji elektrike 3 fazore dhe ujë 24 orë. ...
Date: 23/03/2023 12:15

100,000 Euro - Shitet Biznes Lounge Ne Zonen E Komunes Se Parisit

Tirane | Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet bizneslounge ne zonen e komunes se parisit. ambjenti eshte i ndare ne dy ambjente te brendshem dhe te jashtem ( verande e mbyllur ). ka nje siperfaqe prej 180m2 ndodhet kati 0, buze rru...
Date: 23/03/2023 12:08

65,000 Euro - Shitet Ambjent Zyre 1 Min Larg Qendres

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
0
Po kerkon te happesh biznesin tend apo zyren tende? ku me mire se sa ne zemer te tiranes, 1 minute larg qendres? shitet ambjent zyre tek 9-kateshet, me siperfaqe neto 25 m2, shume i mire per zyre n...
Date: 23/03/2023 11:48

140,000 Euro - Shitet Ambient Komercial Prane Qendres !!

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet ambient komercial pas poliklinikës qëndrore . ambienti ndodhet ne katin zero te nje ndertim te ri , i pozicionuar buze rruges "kostandin kristoforidhi" me vizibilitet maksimal. zone e rre...
Date: 23/03/2023 11:46

970,000 Euro - Shitet, Kapanon, Autostrada Tiranë-durrës, 970.000eu, Id Pro30752

Tirane | Zone Periferike
Siperfaqa neto
560.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Kapanoni ndodhet në autostradën tiranë-durrës dhe ka dalje direkt ne autostradë. informacione mbi kapanonin: • sipërfaqja e truallit: 2121 m². • sipërfaqja ndërtesës: 560m2 • str...
Date: 23/03/2023 11:42

65,000 Euro - Dyqan Ne Shitje Tek Rruga E Barrikadave, Prane Gjimnazit Sami Frasheri

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.63 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
18.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Id 4171385 tek rruga e barrikadave prane gjimnazit sami frasheri shitet dyqan me siperfaqe 18m², kati 0 ne nje pallat te ri te vitit 2021. dyqani eshte i pajisur fasade xhami, bosh, tualet.dyqan...
Date: 23/03/2023 11:30

630,000 Euro - Dyqan Ne Shitje Ne Zonen E Myslym Shyrit Ne Tirane (id 4171392)

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (0.63 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
2
Id 4171392 ne zonen e myslym shyrit, shitet dyqan, siperfaqe 105 m², kati zero ne nje pallat ekzistues, fasade xhami, tualet, buze rruge kryesore. mundesi e mire investimi. cmimi i dyqanit 630000...
Date: 23/03/2023 11:30

45,000 Euro - 📌shitet Biznesi Fast Food Ne Komune Te Parisit

Tirane | Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
📌shitet biznesi fast food ne komune te parisit siperfaqja e ambientit : 50m2 ambienti pozicionohet ne rruge kryesore kryqezim dhe me fasade xhami ne te dyja krahet. - 1 tualet biznesi eshte...
Date: 23/03/2023 11:14

75,600 Euro - Ne Shitje, Amb Ideal Per Dyqan, Prane Blv Te Ri Ne Yzberisht - Pllt I

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 0
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet super dyqan pranë bulevardit ri në yzberisht pranë nela 6  pallat i ti  me lartësi  dhe gjerësi fasade ( mundësi ndarje në 2 dyqane dhe ndarje në dubleks) - ka 2 hyrje - pozicion sup...
Date: 23/03/2023 10:48

498,000 Euro - Okazionn **klering - Amb. Biz. (ideal Per Supermarket) Kompl. V. 2023

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (2.77 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
468.00 m2
Kati 1
Ashensor 2
Tualete
1
Shitet cmim okazon kleringu : ambient biznesi open space (468 m2) +2 garazhe  (ideal per supermarket, servis, etj.)  ne kompleksin te v. 2023 selite , ne zone dhe kompleks strategjik. ambien...
Date: 23/03/2023 10:48

35,000 Euro - Shitet: Garazh (12 M2) Kati - 1 - Fiks Te Alpeti (bllok - Rr. Vaso Pas

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.85 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
12.00 m2
Kati -1
Ashensor 1
Tualete
0
Shitet: garazhd (12 m2) kati -1 - bllok (rr. vaso pasha - alpeti) me hipotekeq3713- kati -1 - me hipotekë 12 m2- post parkimi i hapur shumë pranë ashensorit- i bollshëm- kati ku ndodhet garaz...
Date: 23/03/2023 10:44

85,000 Euro - Shitet Dyqan 77 M2 Ne Yzberisht 85.000 Euro

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet dyqan ~77m2 ~me tualet ~lartesia 4.20 m (mundesi per dublex) ~me hipoteke ~rruga tre deshmoret,yzberisht ~cmimi 85.000 euro kontaktoni e100...
Date: 23/03/2023 10:03

250,000 Euro - Shitet Ambient Tek Rr.kavajes

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet ambient tek rr.kavajes *siperfaqe totale: 50m2 *1 tualet *kati 0 buze rruges kryesore ambienti eshte i pershtatshem per zyra / dyqan rrobash / barber shop mundesi e mire investimi pas...
Date: 23/03/2023 09:59

255,000 Euro - Shitet Lokal Ne Kamez 1700 €/m2

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
📌shitet lokal ne kamez siperfaqja: 150m2 lokali ka hapesire te madhe per investim dhe per transformim ne (restorant,piceri,menze ,lounge etj.) lokali eshte me klientele te ngritur kati 0 ...
Date: 23/03/2023 09:53

270,000 Euro - Shitet Lokal 71m2+70 M2 Hapesire Jashte Tek Xhanfize Keko 270.000 Euro

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.52 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet lokal ~71m2+70m2 hapesire jashte ~2ambiente+1 tualet ~aktualisht ne gjendje pune ~me hipoteke ~cmimi 270.000 euro i diskutueshem ~ne rruge kryesore ~tek “xhanfize keko” kontaktoni ...
Date: 23/03/2023 09:29

129,000 Euro - Shitet Dyqan Te Rruga Myslym Shyri 129.000 Euro

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.63 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 1
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet dyqan ~43m2 ~kati 1 ~ka funksionuar si dyqan ~me hipoteke ~cmimi 129.000 euro ~myslym shyri kontaktoni n200...
Date: 23/03/2023 09:13

160,000 Euro - Okazion❗️⚜️vile (biznese+shtepi)

Gjirokaster | Qender (141.07 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
330.00 m2
Kati 3
Ashensor 0
Tualete
2
Vile 3 kateshe ne shitje 100 metra larg qendres se gjirokastres • kati i pare dyqan 80m2 aktualisht dhene me qera si dhe ambjet zyre me siperfaqe 35m2 • kati i dyte bar kafe siperfaqe 85m2 aktua...
Date: 22/03/2023 21:05

66,000 Euro - Shitet Ambient Biznesi Ne Rruga:tre Deshmoret

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (5.28 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2
Ashensor 0
Tualete
1
Shitet ambjent biznesi. lloji i pasurise :njesi siperfaqje neto 60.4m2. kati i 2 me fasade xhami ,hyrje dhe shkalle e dedikuar per biznesin. e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. m...
Date: 22/03/2023 19:07

66,000 Euro - Shitet Njesi Sherbimi Ne Rrugen Tre Deshmoret

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (5.28 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2
Ashensor 1
Tualete
1
Shitet ambient biznesi. lloji i pasurise:njesi siperfaqje neto 60.4 m2 kati i 2 shkalle dhe hyrje e dedikuar e biznesit me fasade xhami,e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. me cert...
Date: 22/03/2023 18:57

245,000 Euro - Ambient Bznesi Ne Shitje Buze Rruge Te Kavajes !

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 0
Ashensor 0
Tualete
1
Ofrohet per shitje ambient biznesi me siperfaqe 49.5 m2 i organizuar ne open space dhe nje tualet. ambienti ndodhet ne kat 0, ka fasade xhami. aktualisht eshte ne gjendje pune. ndodhet buze rruge ...
Date: 22/03/2023 18:33

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim