Qera, Ambient Biznesi ,Rruga Bardhyl, Tirane. 450 Euro /Muaj ID: OPP+29580 Tirane

Ambjent biznesi me qera 02/02/2023 15:06 Post ID: 98944


Pagesa 450 Euro
Siperfaqa neto 70.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1
Distanca 1.49 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3

Jepet me qera, Ambient Biznesi.
Adresa: Rruga Bardhyl, Tiranë.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 70m2.
• Kati 1.
• Totalisht i investuar deri në detaje..
• Punime cilësore.
• Ndricim natyral.
Detaje të tjera:
• Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• I përshtatshëm për ambiente biznesi si: zyrë, qendër kursesh etj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !