JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE *VETEM PER BIZNES*, TEK ISH EKSPOZITA! Tirane

Ambjent biznesi me qera 25/01/2023 14:23 Post ID: 98939


Pagesa 600 Euro
Siperfaqa neto 122.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Distanca 1.28 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania - Harta
Lexime 0

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE *VETEM PER BIZNES*, TEK ISH EKSPOZITA!

Informacione mbi pronen:

Siperfaqe totale: 122 m2,

Kati i trete banim.

Cilesime te tjera:

Apartamenti jepet bosh.

Ka dy kondicionere.

Ambienti kryesor eshte i shtruar me parket.

Pallati eshte i ri, me ashensor dhe ndodhet buze rruge.

Zona ne te cilen ndodhet eshte teper e kerkuar dhe me nje akses mjaft te mire per te ushtruar cdo lloj aktiviteti.

Cmimi per qira: 600 EURO/muaj (Neto).

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!