Zyre me qera ne rrugen e Kavajes, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit. (ID 4261846) Tirane

Ambjent biznesi me qera 23/01/2023 10:02 Post ID: 97153


Pagesa 720 Euro
Siperfaqa neto 55.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1
Distanca 1.48 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 11

id 4261846
Rruga e Kavajes, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit, jepet me qera ambjent biznesi ne pallat ekzistues, siperfaqe 55 m², kati 1,tualet, orientim me diell. Ambjenti eshte i ndare ne dy pjese njera prej te cilave e investuar, ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi. Ambjenti ka dalje direkte ne rrugen kryesore. Mund te perdoret per kategori te ndryshme biznesesh. Mund te jepet bashke ose e ndare.

Jepet me qera 720 euro