🏢 Rruga e Kavajes, ne Condor Center, jepet me qera ambjent biznesi,108 𝐦2, 650 Euro Tirane

Ambjent biznesi me qera 09/01/2023 16:41 Post ID: 96731


Pagesa 650 Euro
Siperfaqa neto 108.00 me 1 Tualete
Kati Kati 2 me 1 Ashensor
Distanca 1.48 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1

🏢 Rruga e Kavajes, ne Condor Center, jepet me qera ambjent biznesi i ndodhur ne katin e 2-te te godines.
📄 Ka siperfaqe 108 𝐦², i investaur,dhe organizohet ne 3 ambiente me ndarje gipsi dhe dritare te brendshme, nje tualet, fasade xhami me pamje nga rruga kryesore.
👉🏼 Pozicioni i kesaj qendre tregtare eshte optimale per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem.
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate afatgjate.
💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 650 Euro (neto)
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +