Qera, Ambient Biznesi, Don Bosko , Tirane, 3200Euro/muaj. ID PRO29095 Tirane

Ambjent biznesi me qera 25/01/2023 16:35 Post ID: 95374


Pagesa 3,200 Euro
Siperfaqa neto 350.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 0
Distanca 1.72 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2

Disponojmë Ambient Biznesi per Qera në Don Bosko
Ambienti ndodhet 50 metra nga rruga kryesore,

Informacion mbi ambientin:
• Kati 0
• 2 Tualete
• Sipërfaqe totale: 350m2
• Me hipotekë
• Me fasadë xhami
• I aksesueshëm nga rruga kryesore
• Disponon kondicionim qendor dhe aspirim qendror
• I pershtatshem per zyra, palestra, supermarkete, klinika etj.

Për më shumë informacion na kontaktoni!