Zyre me qera ne Rrugen e Elbasanit prane Universitetit “Luarasi” ne Tirane (ID 4261839) Tirane

Ambjent biznesi me qera 08/02/2023 12:09 Post ID: 92904


Pagesa

3,000 Euro

Siperfaqa neto 272.00 me 3 Tualetee
Kati Kati 2 me 1 Ashensor
Distanca 2.25 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 13

id 4261839
Rruga Elbasanit, prane Universitetit “Luarasi”, jepet me qera Ambjent Zyre e mireinvestuar, ne katin e trete dhe te katert te nje pallati te Ri, bosh, open space, siperfaqe 272 m², sistem qendror kondicionimi, 3 tualete, Sistem kamerash dhe emergjence, orientim me diell.
Kati i 3-te me siperfaqe 122 m², open space, tualet
Kati i 4-te me siperfaqe 150 m², i ndare ne 2 ambjente, 2 tualete
Ambjenti disponon dhe 4 garazhe
Zyra eshte e pershtatshme per Call Center, Fasoneri, Klinike etj

Jepet me qera 3000 euro