Jepet dyqan me qera ne Rrugen Fortuzi, ne Tirane (ID 4271791) Tirane

Ambjent biznesi me qera 25/01/2023 10:57 Post ID: 91815


Pagesa

600 Euro

Siperfaqa neto 30.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0 me 1 Ashensor
Distanca 0.69 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Fortuzi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 9

id 4271791
Rruga Fortuzi jepet dyqan me qera me siperfaqe 30 m² , kati 0 buze rruge , open space, bosh, tualet , me fasade xhami dhe mundesi per reklamim. Dyqani eshte i investuar, i pershtatshem per ambjent zyrash.

Cmimi 600 euro