Jepet me qera ambient zyre 4+1 tek rruga e Bogdaneve prane shkolles Avni Rustemi(ID 4261828) Tirane

Ambjent biznesi me qera 01/08/2023 15:24 Post ID: 90612


Pagesa

600 Euro

Siperfaqa neto 138.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Distanca 0.82 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Bogdaneve, Tirana, Albania - Harta
Lexime 29

id 4261828
Tek rruga e Bogdaneve, prane shkolles Avni Rustemi, jepet me qera ambient zyre 4+1, siperfaqe 138 m², kati i 3 ne pallat te ri me ashensor, e bollshme, kondicionere ne cdo ambient, parket, kundrabufe.
Apartamenti organizohet ne: 4 ambiente, kuzhine me vehte, korridor i madh shperndares, 3 ballkone, 2 tualete, depo.

Ka dhe garazh si opsion me cmim extra 50 euro.

Jepet me qera 600 euro