Super ambient estetike me qera tek sheshi willson Tirane

Ambjent biznesi me qera 01/02/2023 19:26 Post ID: 90561


Pagesa 750 Euro
Siperfaqa neto 85.00 me 1 Tualete
Kati Kati 2
Distanca 1.02 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 136

Super ambient per estetike me qera aktualisht ne pune me klientele ( shitet biznesi me te gjitha paisjet e nevojshme si dhe solar 16000 euro ) dhe qeraja 750 euro me qera