Jap me qera Katin 0 dhe Katin 1 te godines Tirane

Ambjent biznesi me qera 25/01/2023 13:23 Post ID: 69639


Pagesa 1,750 Euro
Siperfaqa neto 345.00 me 4 Tualetee
Kati Kati 0
Distanca 3.59 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania - Harta
Lexime 43

Jap me Qera Katin 0 dhe Katin 1 te godines:
Kati 0 Sip. 163 m2
Kati 1 Sip. 182 m2
Total sip 345 m2
Ambjenti eshte open space
Pozicioni Buze Rruge
Adresa Rr.Tre Deshmoret pa shkuar tek KMY zberish.
Per me shume informacion
Cmimi 5 eu/m2 i diskutueshem