Qera, Ambient Biznesi, Sauk, Tirane. 4,500 Euro /Muaj ID: OPP+25284 Tirane

Ambjent biznesi me qera 03/02/2023 15:10 Post ID: 62416


Pagesa 4,500 Euro
Siperfaqa neto 653.00 6
Kati Kati 4 me 1 Ashensor
Distanca 3.25 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa Sauk, Tirana, Albania - Harta
Lexime 41

Godina është e pozicionuar në Sauk.
Godina ka strukturë 5-katshe ( është kombinuar 4 kate + 1 kat nëntokë)
Organizimi:
• Kati -1 me sipërfaqe 136,4m2 dhe e organizuar si open space, funksionale për laborator.
• Kati 0 me sipërfaqe 107m2 dhe e organizuar si në vijim holli, 3 ambiente të ndara, 1 tualet.
• Kati 1 me sipërfaqe 136,4 m2 dhe e organizuar si në vijim holli + 4 ambiente te ndara + tualet.
• Kati 2 me sipërfaqe 136,4 m2 dhe e organizuar si në vijim holli + 3 ambiente te ndara + tualet.
• Kati 3 me sipërfaqe 136,4 m2 dhe e organizuar si në vijim holli + 3 abiente te ndare + tualet + ballkon.
Të gjitha katet janë të lidhura me njëra tjetrën me shkallë të brendshme dhe ashensor.
E gjithë ndërtesa është me fasadë xhami.
Është i montuar sistemi ngrohje ftohje.
E përshtatshme për klinikë mjeksore, laborator, hotel, biznese të ndryshme.
Godina ndodhet pranë Spitalit Shefqet Ndroqi, gjë që I mundëson zonës dhe pronës akses .
Lokacion tepër I favorshëm I pronës .
Godina ka qenë në përdorim si klinikë onkologjike.
Opsion ideal investimi.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!