Jepet me qera Ambjent Komercial ne Myslym Shyr, Rruga Tirane

Ambjent biznesi me qera 22/09/2023 08:48 Post ID: 176119


Pagesa

2,500 Euro

Siperfaqa neto 415.00 me 4 Tualetee
Kati Kati -1
Distanca 0.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 11

Jepet me qera Ambjent Komercial ne Myslym Shyr, Rruga "Him Kolli"
Ambjenti i Zyres ka nje siperfaqe totale 415m2, siperfaqe te jashtme 69m2, siperfaqe te brendshme 346m2, bosh, e pajisur me sistem kamerash ne te gjithe ambjentin, kondicioner, sistem aspirimi
Zyra eshte e organizuar ne 4 ambjente zyrash dhe 4 tualete, ndarja e ambjenteve eshte me mure gipsi te cilat mund te levizen lehte, 1 ambjent open space
Ndodhet në katin -1 të një pallati te ri
Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara, e cila ofron mundesi zhvillimi per cdo lloj biznesi, ideale per call center, supermarket, palester etj.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni.