Jepet me qera ose shitet ||Ambient biznesi || Tirane

Ambjent biznesi me qera 21/09/2023 17:30 Post ID: 176108


Pagesa

2,300 Euro

Siperfaqa neto 336.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 1.20 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 11

📍Adresa: Astir
🏢Kati: 0
📐Sip. 336 m2
💶Cmimi: 2300€/muaj (i negociueshem)
Detaje rreth prones:
-Ambienti perbehet nga 256 m2 Open space ne katin 0 dhe 80 m2 ne katin -1 qe mund te perdoret si magazine, garazhd etj..
-I pershtateshme per cdo lloj biznesi
•Zona ne te cilen ndodhet ambjenti i biznesit ka te gjitha facilitetet e nevojshme.
•Per me teper informacione kontaktoni!
📲