Zyre me qera tek 21-Dhjetori, prane Hotel “Mondial” ne Tirane (ID 42214467) Tirane

Ambjent biznesi me qera 20/07/2023 12:01 Post ID: 156583


Pagesa

550 Euro

Siperfaqa neto 105.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 7 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tek 21-Dhjetori - Harta
Lexime 22

ID
Tek 21-Dhjetori, prane Hotel “Mondial”, jepet me qera Zyre ne pallat te Ri me 3 ambjente, bosh, siperfaqe 105 m², kati 7 me ashensor, 3 kondicioner, parket, 2 tualete, koridor, depo, ballkon, orientim me diell.

Zyra disponon dhe nje garazh ne katin -2

Jepet me qera 550 euro