Jepet me qera Magazine tek Shkolla e Bashkuar (ID BM116) Tirane Tirane

Ambjent biznesi me qera 06/04/2023 15:53 Post ID: 117950


Pagesa

600 Euro

Siperfaqa neto 200.00 me 1 Tualete
Kati Kati -1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa shkolla e bashkuar - Harta
Lexime 15

Tek Shkolla e Bashkuar, prane Postes, tek tregu fruta perime, jepet me qera magazine, kati i -1 i nje vile 3-kateshe, me siperfaqe 200 m2, me lartesi te magazines 3.3 meter dhe tek hyrja lartesia eshte 2.15 m, hyrje me pedane. E pershtatshme per garazhd, magazinim etj.
Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje
Jepet me qera 600 euro/mua