Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tualete+2 Ballkone Tek Kryqezimi I 21 Dhjetorit (ID B220119) Tirane Tirane

Ambjent biznesi me qera 24/11/2022 17:56 Post ID: 91924


Pagesa 400 Euro
Siperfaqa neto 120.00 me 1 Tualete
Kati Kati 2 me 1 Ashensor
Distanca 1.09 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 0

Tek kryqezimi i 21-Dhjetorit me rrugen e Kavajes jepet me qera apartament 2+1+2+2 me siperfaqe 120 m2, kati i 2-te, pallat relativisht i ri, me ashensor, bosh vetem me k.bufe. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes + kuzhina, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore, 2 tualetet, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. E pershtatshme per zyra ose banim.

Cmimi 400 Euro|Muaj