Ambient komercial per qira prane Rruges se Dibres! Tirane

Ambjent biznesi me qera 24/11/2022 17:16 Post ID: 91918


Pagesa 800 Euro
Siperfaqa neto 121.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0 me 1 Ashensor
Distanca 1.15 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Gjon Buzuku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 6

Ambient komercial per qira prane Rruges se Dibres!

800 €

Gjon Buzuku - Rruga e Dibrës - Medreseja

Sipërfaqja Truallit (m2) 132
Sipërfaqe Neto (m²) 121
Viti i Ndërtimit 2020
Nr. i Kateve: 9
Kat 0

Ofrohet me qira mujore nje hapesire komerciale e vendosur ne katin zero, brenda ne kompleks, tek Rruga Gjon Buzuku.
Ambienti ka siperfaqe totale 132 m2 dhe siperfaqe neto 121 m2.
I pershtatshem per shume aktivitete biznesi, financiare, tregtare e sherbimi.
Investime te tjera ne prone mundesohen nga pronari ne varesi te aktivitetit te biznesit qe klienti do te ushtroje.

Ne cmim perfshihen taksat 15%.