🔔Jepet Dyqan Komercial Me Qera Rr. 5 Maj Tirane

Ambjent biznesi me qera 24/11/2022 16:42 Post ID: 91912


Pagesa 1,000 Euro
Siperfaqa neto 128.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Distanca 1.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maj - Harta
Lexime 2

Jepet dyqan komercial me qera te Rruga 5 Maji.
Dyqani eshte me siperfaqe 125 m2+50 m2 verande ne sherbim te dyqanit,
dhe ka lartesi 5.30 m.
Organizohet ne:
Ambjent Open Space
2 Tualete
Verande.
Dyqani eshte i organizuar me fasad xhami nga jashte, dhe ka akses me rrugen kryesore.
Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme si: Bar~Restorant, Lokal, Mini~Market etj.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!