Jepet Me Qera Zyre 2+1 Tek Rruga E Barrikadave (ID BZ295) Tirane

Ambjent biznesi me qera 24/11/2022 15:26 Post ID: 91896


Pagesa 450 Euro
Siperfaqa neto 112.00 me 1 Tualete
Kati Kati 2
Distanca 0.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 0

Tek Rruga e Barrikadave prane Gjimnazit “Sami Frasheri” jepet me qera Zyre me siperfaqe 112 m2, kati 2 i nje vile, me parket, kondicioner, k. bufe, ndodhet ne rruge kryesore, mundesi te mira reklamimi, bosh. Organizohet ne 3 ambiente zyrash, tualeti dhe nje depo. Eshte e pershtatshme per Call center, Klinike dentare, Qender kursesh, etj. Kerkohet muaji i pare i qerase dhe 2 muaj garanci.

Per me teper informacion kontaktoni me Agjensine Imobiliare.

Jepet me qera 450 euro/muaj.