Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Dyqan komercial) te Rruga 5 Maji, Rezidenca Alb-Edil. Tirane

Ambjent biznesi me qera 24/11/2022 13:38 Post ID: 91871


Pagesa 1,000 Euro
Siperfaqa neto 126.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 0
Distanca 1.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4

📍Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Dyqan komercial) te Rruga 5 Maji, Rezidenca Alb-Edil.
📐Ambjeni eshte me siperfaqe 125 m2 + 50 m2 verande qe eshte ne sherbim te dyqanit.

Organizimi:
📌Ambjent Open Space
📌2 Tualete
📌50 m2 Verande

✔️Ambjenti eshte pjese e nje kompleksi prestigjioz ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.
✔️Ambjenti eshte i organizuar me fasad xhami nga jashte, ka akses me rrugen kryesore dhe ka lartesi 5.30 metra.
✔️Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme si: Bar~Restorant, Lokal, Mini~Market etj.

Cmimi: 1000 euro

Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: