📍JEPET DYQAN KOMERCIAL ME QERA TE RR.5 MAJI NE MEDRESE Tirane

Ambjent biznesi me qera 24/11/2022 12:32 Post ID: 91857


Pagesa 1,000 Euro
Siperfaqa neto 175.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 0
Distanca 1.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 0

📍Jepet dyqan komercial me qera te Rruga 5 Maji.
📐Dyqani eshte me siperfaqe 125 m2+50 m2 verande ne sherbim te dyqanit,
dhe ka lartesi 5.30 m.

✅Organizohet ne:
♦️ Ambjent Open Space
♦️ 2 Tualete
♦️ Verande
📌Dyqani eshte pjese e nje kompleksi prestigjioz ne nje nder zonat me te kerkuar te Tiranes.
📌Dyqani eshte i organizuar me fasad xhami nga jashte, dhe ka akses me rrugen kryesore.
📌Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme si: Bar~Restorant, Lokal, Mini~Market etj.
📌Taksat jane te perfshira ne cmim.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
💰 1000 Euro
☎️