✅Ambjent biznesi me qera ne qender te tiranes Tirane

Ambjent biznesi me qera 22/11/2022 17:33 Post ID: 91624


Pagesa 1,600 Euro
Siperfaqa neto 135.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 6 me 2 Ashensor
Distanca 103.30 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa qender - Harta
Lexime 2

Ne Qender te Tiranes, ne nje nga ndertesat kryesore dhe prestigjioze te biznesit ne Shqiperi.
Jepet me qera ambjent zyre me siperfaqe 130 m2.
Organizohet ne:
~ 3 Ambjente
~ 2 Tualete
Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, etj.
Zona eshte e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme pasi ka prane shume facilitete si ato: shteterore, arsimore, shendetesore etj.

Per me shume detaje na kontaktoni!