📍JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TE KOMPLEKSI SQUARE 21 Tirane

Ambjent biznesi me qera 22/11/2022 17:26 Post ID: 91623


Pagesa 1,200 Euro
Siperfaqa neto 150.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 8 me 2 Ashensor
Distanca 1.25 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kavaja Street 21, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2

📍Jepet ambjent biznesi me qera te kompleksi Square 21.
📐Ambjenti eshte me siperfaqe 150 m2.

✅Organizohet ne:
♦️ 3 ambjente
♦️1 Ambjent i madh Open Space
♦️ 2 Ambjente me ndarje
♦️ 2 tualete
♦️ 3 ballkone.

📌Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si:
📌Klinika dentare, Klinika te ndryshme mjeksore, Call Center, Zyra te bizneseve te ndryshme, IT etj.
📌Ambjenti eshte i shtruar me parket dhe ka sistem kondicionimi.
Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
💰 1200 Euro
☎️