📍JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA NE QENDER Tirane

Ambjent biznesi me qera 22/11/2022 15:46 Post ID: 91593


Pagesa 1,600 Euro
Siperfaqa neto 130.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 7 me 1 Ashensor
Distanca 103.30 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender - Harta
Lexime 2

📍Ne Qender te Tiranes, ne nje nga ndertesat kryesore dhe prestigjioze te biznesit ne Shqiperi.
📐Jepet me qera ambjent zyre me siperfaqe 130 m2.

✅Organizohet ne:
♦️ 3 Ambjente
♦️ 2 Tualete

📌Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, etj.
📌Zona eshte e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme pasi ka prane shume facilitete si ato: shteterore, arsimore, shendetesore etj.

Per me shume detaje na kontaktoni!
💰 1600 Euro
☎️