✅Ambjent biznesi me qera te kompleksi arlis,square 21 Tirane

Ambjent biznesi me qera 22/11/2022 15:04 Post ID: 91579


Pagesa 1,200 Euro
Siperfaqa neto 152.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 5 me 2 Ashensor
Distanca 1.09 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4

Jepet ambjent biznesi me qera te kompleksi Square 21.
Ambjenti eshte me siperfaqe 150 m2.
Organizohet ne:
~ 3 ambjente
~1 Ambjent i madh Open Space
~ 2 Ambjente me ndarje
~ 2 tualete
~ 3 ballkone.
Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si:
Klinika dentare, Klinika te ndryshme mjeksore, Call Center, Zyra te bizneseve te ndryshme, IT etj.
Ambjenti eshte i shtruar me parket dhe ka sistem kondicionimi.
Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni