Qera, Ambient Biznesi, Blloku, Tirane UNA28423 Tirane

Ambjent biznesi me qera 24/11/2022 16:51 Post ID: 89909


Pagesa 4,000 Euro
Siperfaqa neto 420.00 me 4 Tualetee
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Distanca 0.66 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4

Disponojmë Ambient Biznesi për Qera ne Bllok.
Rruga Ismail Qemali.

Informacion mbi ambjentin:
• Sipërfaqja e apartamentit (bruto) : 420m2
• Sipërfaqja e apartamentit (neto): 400m2
• Kati 3
• Orientim Jug-Lindje

Organizimi:
• E organizuar ne 4 ambiente dhe pjesa tjeter eshte open space.
• 4 Tualete
• Ballkone

Cilësime të tjera:
• Jepet Bosh, ose i investuar me cmim extra
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Garazh opsional ( cmim extra )
• Me 2 ashensor
• 5 Kondicionere
• I shtruar me parket

Ambjenti ndodhet në një zonë të preferuar për banim dhe investim.
Zona në të cilën ndodhet është një nga zonat më të kerkuara