APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, KOMUNA E PARISIT Tirana

Business Property for Rent 24/11/2022 11:54 Post ID: 89217


Payment

650 Euro

Square Feet 83.00 with 1 Toilete
Floor Floor 8 with 1 Elevator
Distances 1.72 km from city center
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address KOMUNA E PARISIT - Maps
Reads 3

Super apartament 2+1+2 me qera tek Komuna e Parisit.

Apartamenti ka siperfaqe 82 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati te mireadministruar me dy ashensore.

Ndodhet prane Kika 2 tek Niku Construction.

Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, depo dhe ballkon.

I pabanuar me pare.

Cmimi eshte 650 euro.

Ideal per zyra dhe banim.


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje commercial property for rent business property for rent near me shop for rent in tirana commerical property for rent business property for rent in himare business property for rent in kukes business property for rent in elbasan commercial property for rent near me business property for rent in sarande business property for rent in lushnje business property for rent in kavaje business for rent in tirana business property for rent in vlore business properties for rent business property for rent in fier business property for rent in gjirokaster business property for rent in lezhe business property for rent in korce business property for rent business property for rent tek brryli tirana business property for rent in tirana business property in sale