🏢 Bllok ,jepet me qera ambjent per biznes 54 𝐦2 bosh I pa mobiluar C𝐦𝐢𝐦𝐢: 650 Eurouro (Neto) Tirane

Ambjent biznesi me qera 25/11/2022 17:02 Post ID: 87152


Pagesa 650 Euro
Siperfaqa neto 54.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 1.01 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 24

🏢 Bllok , rruga Perlat Rexhepi prane fakultetit Juridik dhe sheshit Willson ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe me nje perqendrim te larte te institucioneve te ndryshme, jepet me qera ambjent per biznes 54 𝐦² bosh I pa mobiluar .Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati.
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate afatgjate.
💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 650 €uro (Neto)
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare