AMBIENT PER ZYRA ME QERA, KOMUNA E PARISIT Tirane

Ambjent biznesi me qera 24/11/2022 11:54 Post ID: 73307


Pagesa 2,400 Euro
Siperfaqa neto 222.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 2
Distanca 0.86 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa KOMUNA E PARISIT - Harta
Lexime 3

Japim me qera ambient per zyra tek Komuna e Parisit, prane bar Mokador.

Ambienti ka siperfaqe 220 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar.

Eshte njesi tregtare jo apartament.

Organizohet ne 2 zyra, dy tualete, kuzhine, dhe ambient openspace.

Cmimi eshte 2400 euro neto.