Qera, Apartament 1+1, Unaza e Re, Tirane (UNA25034) Tirane

Ambjent biznesi me qera 24/11/2022 16:53 Post ID: 60723


Pagesa 390 Euro
Siperfaqa neto 65.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Distanca 3.17 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza e Re - Harta
Lexime 4

Disponojmë Apartament 1+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në Unazën e Re, Rezidenca Future Home.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 1
• Sipërfaqja e apartamentit 65m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• 2 Ambjente
• Tualeti
• Ballkoni
• Bosh
• E PËRSHTATUR PËR ZYRA
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni.