Ambjent biznesi me qera ne Rrugen e Elbasanit, prane Sofres se Ariut ne Tirane (ID 4261693) Tirane

Ambjent biznesi me qera 23/11/2022 11:49 Post ID: 56083


Pagesa 950 Euro
Siperfaqa neto 260.00
Kati Kati 0
Distanca 1.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Elbasanit, prane Sofres se Ariut - Harta
Lexime 24

Property ID: 4261693

Rr. Elbasanit, prane Sofres se Ariut, jepet me qera ambjent biznesi, bosh, siperfaqe 260 m², kati 1 i nje vile, open space, orientim me diell. Ndodhet 20m larg rruges kryesore dhe disponon nje oborr me siperfaqe 500 m².

Jepet me qera 950 euro i diskutueshem.