Qera, Ambjent, Bulevardi Zhan D'ark, Tirane Tirane

Ambjent biznesi me qera 13/12/2019 11:01 Post ID: 196


Pagesa 2,500 Euro
Siperfaqa neto 600.00
Kati Kati 2
Distanca 0.99 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania - Harta
Lexime 245

Ambjenti ndodhet tek Bulevardi Zhan D’ark. Informacion mbi Ambjentin: • Kati i 1, 300m2 dhe i 2, 300m2 i një pallati • Sipërfaqa e ambjenti: 600m2 • I investuar • Me Hipotekë • Për ta vizituar na kontaktoni!