🏡 aksesore per bujqesi dhe kopshtari

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje
Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shiten lule shqiponje te medha, te mesme e te vogla edhe 1 fikus shum i madh.\r\nÇmimet:\r\nfikusi: 180 mij lek te vjetra.\r\nshqiponjat e medha: 50 mij lek\r\nshqiponjat e mesme: 35 mij lek\r\nshqip...
07/02/2024 02:43

Korce - Raki Rushi

Zona: Qender
Shes raki rushi e vitit 2023,cmimi 350 lek per kg....
30/01/2024 07:39

Zona: Zone Periferike
Shitet traktor yanmar us39 ne super gjendje i sapo ardhur nga japonia me frezen e vet origjinale dhe me shpejtesi 25/28 km/h ...
24/12/2023 13:14

Zona: Zone Periferike
Mbi 30 vjet në zanat, bëjë samar, si pas masat që ka kali etj. Çmimi 200 mij lek (me varsi të madhësie)+ transporti. +355692489406 ...
15/08/2023 00:02

Zona: Zone Periferike
Shiten fidane plepi kanadez 1-vjecar. cmimi 50 lek per fidan. ...
19/05/2021 12:26

Zona: Zone Periferike
Mjelse lopesh per 1 lope dhe 2 lope.kontaktoni ne numrin e celularit. ...
12/09/2020 14:29

Tirane - Freze

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet freza 1.32 cmcmimi 500 euro ...
11/04/2020 02:35

Zona: Zone Periferike
Shitet freza italiane orgjinale 14 kw naft me motorrino dhe bateri japoneze me 4 shpejtesi 3+r vitprodhim 2019. freza eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. per me shum kontaktoni ne nr e tl...
28/03/2020 15:34

Zona: Zone Periferike
Shes plug 3 vesh ne gjendje shume te mire me.shasi te mir vesh te rinj dhe maja te reja ..plugu kap 75 cm..i pershtatet zetorave 30 kw der ne 55 kw .shitet se nuk me ben pune te zetori qe kam. cmimi ...
26/01/2020 01:17

Zona: Zone Periferike/Aeroport
Shitet ursus polak 35kfshitet per arsye mosperdorimine gjendje shume te mire pune.vendodhja: kashar.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion....
11/01/2020 00:12

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
një gamë shumë e gjerë veglash pune dhe aksesore për ndërtim në një vend të vetëm. këtu ju mund të gjeni çdo mjet pune sado specifik të jetë dhe të përzgjidhni në larminë e akseso...
09/01/2020 00:51

Zona: Zone Periferike
Shitet makine mbjellese demax ne gjendje shume te mire. makina eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj, mjafton te me kontaktoni ne nr e tel meposhte per tju dhene informacion dhe mbi cmimin....
21/12/2019 19:59

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim