340x230    340x230

🏡 aksesor per femra dhe meshkuj

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
...
12/01/2023 12:16

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Xhup adidas original 100%🔥 super cilesi,i veçant🔥 xhepat me push🤌🏻 nuk eshte perdor fare thuajse🔥 dimeror(shum i ngroht dhe praktik) masa m🔴 super çmim☝🏻 +dhurate😊 ...
14/12/2022 13:20

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ora per çifte unaza gratis ...
31/08/2022 23:57

Zona: Divjake
Seti 5ne1 material meshini ...
29/08/2022 15:27

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Shitet pjaster pforesionale 3 ne 1, e paperdorur, shitet per arsye mos perdorimi. ...
25/08/2022 08:43

Durres - Shitje Ore

Zona: Qender
Shes ore per femra origjinale e blere jashte vendit 900euro nuk eshte shume e perdorur ...
18/06/2022 13:04

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Orë zvicerane balmain. modeli: 7671. e papërdorur. 38mm chronograph. xham safiri. water resistent 50m. për meshkuj dhe femra. seri e kufizuar me fushë të zezë. nuk gjendet më në tregun botëro...
06/04/2022 00:41

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Rotary, genève. orë për meshkuj: 44mm; zvicerane me vetëkurdisje (automatic). seri e kufizuar në 500 copë: 051/500. 25 gurë rubini; xham safiri që nuk gërvishet; mekanizëm i dukshëm nga par...
29/03/2022 01:15

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet ore me kurdisje goer prada, ne supergjendje, dizenjim transparent ingranazhesh, teper class! ore meshkujsh. ...
15/02/2022 12:35

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet ore me kurdisje goer, prada... ne super gjendje, gati e re, dizenjo transparente ingranazhesh. te interesuarit te kontaktojne 0694010125 ...
15/02/2022 12:22

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Cakmak i lare ne are , ka nevoje vetem per nderrim guri , gjendja shume e mire ‪+355 69 271 8616‬ ...
11/12/2021 16:57

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet smart watch unisex samsung galaxy fit2 lidhje me bluetooth rrip gome e re ne kuti rezistent ndaj sperkatjeve te ujit ideale per aktivitet fizik si dhe per monitorimin e notification nga sm...
31/10/2021 13:21

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet ore per meshkuj romanson de arbon chronograph. swiss quartz rezistent ndaj ujit deri ne 5atm xhami sapphire crystal dergesa me poste falas ...
31/10/2021 13:16

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet valixhe, suitcase firma airport. vetem 2 here e perdorur ne gjendje super te mire. ...
07/07/2021 21:38

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
➡️stil dhe finesë!➡️dhenbsp;kundër ujit!➡️xhami hardlex!➡️e pershtatshme për cdo stinë dhe veshje!🌀🌊për vetem 2100 leke te reja...
21/05/2021 21:00

Zona: Qender
Orient 21 gure me vetekurdisje original japan 1980 nostalgjia nder vite! zinxhiri vet origjinal! ne super gjendje visive dhe pune ! pa asnje gervishje! ...
17/04/2021 18:25

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ora elektronike smat. ora smart t500 mat tensionin kundra ujit mat rrahjet e zemres,monitoron presionin e gjakut,monitoron gjumin mat aktivitetin sportiv merni thirrjet,mesazhet e telefoni be...
14/04/2021 23:38

Tirane - Syze

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shiten syzet raiban. pa asnje gervishtje. 50 mi lek.. kontakt.0676892022 ...
13/04/2021 10:34

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Komplete kundra shiut dhe erescmimi 2000lekpelerinat 1500lekdiaponojme shume ngjyratrasport kudo ne shqiperi...
13/04/2021 08:38

Zona: Zone Periferike
Shitet super parfum origjinal hugo boss just differente 125 ml per meshkuj...
12/04/2021 20:57

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim