340x230    340x230

🏡 aksesor per femije

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Shes krevat per femije ngjyre pana dhe venge. krevati eshte i punuar me porosi. ka 2 sirtare. gjithashtu me krevatin japim falas edhe 2 batanie , 1 jorgan dhe 2 komplete çarçafesh. ...
19/11/2022 14:33

Zona: Komuna e parisit
Shes govate per te lare femije 0 - 36 muaj. gjendje shume e mire ngjyre portokalli. blere tek prenatal. vlera 50 mije te vjetra. ...
29/09/2022 15:55

Tirane - Shes Karroce

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Pershendetje! shes karroce te re , e paketuar cmimi esht 100 milek...
11/09/2022 09:40

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Shes relaks manual chicco ne super gjendje. shpinorja ka tre nivele te ndryshme dhe harkun me lodra per te stimuluar bebin. perdoret 0-9 kg. ...
27/07/2022 09:36

Zona: Fresku/Linze
Karroce chicco simplicity shumë pak e përdorur. gjendje shumë të mirë. rrota gome, nuk rrëshqasin, të manovrueshme kollaj nëpër rrugë të vështira, shtyhet edhe me 1 dorë. copa dhe gjith...
13/06/2022 19:25

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shes drite nate me muzike per foshnje dhe femije, marka tefal baby home, made in france. muzika gradohet me minuta sipas deshires, e kendshme dhe argetuese per bebet e vogla. cmimi 650 leke. ...
15/02/2022 11:26

Zona: Qender
1 krevat portativ per femij deri ne nje vjec mund ta palosesh per udhetime ose ta zhvendosesh brenda shtepis ku deshiron. +1krevat me 4 sirtar me lekundje sistemin ulje ngritje mediapan i plote...
26/01/2022 21:06

Zona: Laprake
Box per femije per te mesuar per te ecur dhe per te luajur cmimi 6000 leke seggiolino per femije mund te perdoret nga te porsalindur deri ne moshen tre vjec, eshte i levizshem ne menyre qe ne rruge ...
26/08/2021 14:30

Zona: Zone Periferike
Karroc per femije , nga mosha 1 muaj deri ne 3 vjec sexholino dhe karroca behet si portbebe dhe si pasegino + cante karroce .falas portable per bebe ne muajt e pare te jetes. ...
19/08/2021 16:18

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Motorra me bateri per femije. 12 volt bateri te rikarikueshme. kasetofon muzike usb memorycard aux. mosha deri ne 8 vjec perdorimi. 180 mij leke te vjetra ...
07/06/2021 18:31

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Scooter'a per femije. mosha deri ne 11 vjec perdorimi. tym led mbrapa. me palosje. ofrojme transport🇦🇱...
07/06/2021 16:24

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shes karrocen e firmes cam ne gjendje shume te mire dhe me 3 pjese per ta pershtatur sipas deshires, ne karroce (ulur), sexholino dhe ne portbebe. ju jap dhurate canten e karroces, plasmasin kunder sh...
17/05/2021 09:43

Zona: Zone Periferike
Super modele makinash me bateri per femijeme telekomandengjyra te ndryshmetransport falasper me shume informacion kontaktoni ne numrin e celularit. ...
12/05/2021 20:09

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
...
11/05/2021 13:15

Zona: Komuna e parisit
Dyshek+jorgan+batanije dhe mbrojteset anash ...
03/05/2021 15:46

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
artikuj dhe aksesor per bebe (krevate,dyshek,karroca,rrethore,çarçaf dhe veshje per bebe)-rruga ferit xhajko, tirane ...
10/04/2021 09:30

Zona: Qender
Karroca ne shitje ne gjendje shume te mire,shume pak e perdorur....
09/04/2021 18:09

Zona: Qender
Lekundese me muzike per femije +6 muajsh e firmes fisher price (shume pak e perdorur). nje vend i pershtatshem per femijen tuaj per te luajtur dhe argetuar ne shtepi. mund ta ushqeni dhe ta perkundni ...
25/03/2021 16:59

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Karroce per femije e firmes chicco .ne gjendje shume te mire ,shume pak e perdorur. ...
04/11/2020 15:13

Zona: Qender
Shitet nje karroce per femije ne kushte shume te mira.ajo ka tre funksione ashtu sic paraqitet dhe ne foto....
09/10/2020 17:49

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim