340x230    340x230

🏡 agjensi funerale

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Qender
📣agjensia funerale ''shimaj''⚰️ 👉ofron:✅sherbim 24 ore,✅transport funeral ne te gjithe shqiperine dhe jashte vendit,✅produkte funerale si arkivola, kurora lulesh etj...✅ofrojme te g...
26/11/2022 15:10

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
📣agjensi funerali "universal"⚰️jemi 7/24 në transferimin e pacientëve/ndjerëve në të gjitha destinacionet europiane 🇪🇺 dhe anasjelltas !✅sherbime funerali ne te gjithe shqiperine d...
23/11/2022 10:17

Zona: Qender
Funeral zefi një emër i besuar.i vetmi emër që udhëheq prej vitesh dhe ka fituar besimin e çdo lezhjani dhe jo vetëm.krenarë për punën e pa lodhur.24 orë në shërbim edhe ne mot ekstrem.of...
22/11/2022 11:08

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
📣agjensi funerali "parajsa"⚰️ne ditet me te veshtira te jetes suaj , shoqeria jone eshte prane jush per te ndare dhimbjen bashke me ju! - stafi yne perpiqet te jete ngushellimi me i sinqerte ne...
21/11/2022 19:12

Zona: Qender
Funeral “imperial”, korce“imperial”, agjensia funerale e parë në qytetin e korçës dhe me shtëpinë e parë funerale dhe të vetme në këtë qytet. operojmë qe prej vitit 1998 në këtë...
09/11/2022 16:30

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Sherbim funeral 24 ore. personel i kualifikuar. autofuneral luksoze.transport funeral ajror dhe tokesor nga italia per ne shqiperi - kosove -maqedoni. shtepia funerale alba 2000 eshte e vetmja qe dis...
03/11/2022 19:24

Zona: Zone Periferike
 punime varresh- lenda mermer dhe granit.sherbime te shpejta dhe cilesoreadresa: rruga llazi miho, tirane, albania ...
28/10/2022 14:54

Zona: Qender
Agjensi funerale Çim gjecisherbim dinjitoz, cilesor dhe te lire me tarifat me te lira ne treg . historia ka treguar se ne caste ne te hidhura, njerezit e duhur ju lehtesojne dhimbjen prandaj na zgjid...
27/10/2022 23:08

Zona: Qender
Sherbime funerale "emini",  nje mik i mire ne dite te vështirë !ofrojme transport brenda dhe jashtë vendit; produkte si arkivola dhe tabel alumini. ne japim cilësi;  korrektësi dhe sherbim te k...
27/10/2022 22:55

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Agjensi funerale “habibi” është krijuar ne vitin 2008 dhe prej mëse 12 vitesh vijon punën e saj duke iu gjendur pranë familjeve në momentet e tyre më të vështira duke shërbyer me devotsh...
17/10/2022 20:16

Zona: Zone Periferike
Agjensia funerale sallahi sherben ne: transport funeral dhe autoambulance ne gjithe shqiperine dhe jashte vendit, kapak frigoriferik, kurora te ndryshme, autofuneral, autobuze sipas nevojave, sherbime...
17/10/2022 20:03

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Ne agjensine tone ofrojme sherbime funerale dhe transport. kryejme te gjitha ceremonite e varrimit si dhe ofrojme arkivole, qefin, kurora, buqeta lulesh dhe afishe. ...
04/10/2022 20:56

Zona: Qender
📣sherbime funerale "gjoshi"⚰️sherbim dinjitoz, cilesor dhe te lire me tarifat me te lira ne treg. historia ka treguar se ne caste ne te hidhura, njerezit e duhur ju lehtesojne dhimbjen prandaj ...
23/09/2022 11:01

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Punime mermeri genci, me eksperience 25 vjecare ne perpunimin e mermerit dhe granitit. kemi fituar besimin e shume individeve qe sot vazhdojne te jene klientet tane. na jepni mundesine t'ju ndimojm...
15/09/2022 22:51

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Agjensi funerale “habibi” është krijuar ne vitin 2008 dhe prej mëse 12 vitesh vijon punën e saj duke j’u gjendur pranë familjeve në momentet e tyre më të vështira duke shërbyer me devo...
01/09/2022 16:29

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Agjensia e funeralit perladhenbsp; ofrondhenbsp;shërbim të larmishëm funerali sipas kërkesave, nga më të lirat deri tek më luksozet për një cermoni dinjitoze.sherbimet:makinaarkivolekurora,et...
01/09/2022 16:12

Zona: Qender
Sherbime funerale  "gazi", lushnjete gjitha sherbime funerale 24 ore.sherbime me ambulance, me mjekun dhe infermieret ne bord per te transferuar te semurin/te ndjerin. transporti ofrohet ne:itali --...
06/08/2022 15:45

Zona: Qender
lehtësimi i dhimbjes tuaj, detyrimi ynë. shëbime funerale "paqja" - sarandë, është agjensi funerale, e cila operon në treg që prej vitit 2003. agjensia jonë ofron këto shërbime: -sh...
05/08/2022 14:41

Zona: Qender
Ne jemi me ju, ne çdo hap te dhimbjes suaj ne nuk bejme thjesht vetem sherbime funerale, ne jemi me ju dhe per ju, kurdo qe ju keni nevoje. parapergatitje parapergatitja e varrimit, duhet te je...
08/07/2022 14:49

Zona: Kucove
Funeral "zoga", beratne ditet me te veshtira te jetes suaj , shoqeria jone eshte prane jush per te ndare dhimbjen bashke me ju! - stafi yne perpiqet te jete ngushellimi me i sinqerte ne ditet tuaja me...
06/06/2022 17:47

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim