MOBILERI NIKU Shumice dhe Pakice Kruje

Sherbime mobilerie 23/11/2022 19:47 Post ID: 76281


Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Kruje - Zone Periferike
Adresa Fushe-Kruje, Albania - Harta
Lexime 53


📌 MOBILERI NIKU
Shumicë dhe Pakicë!!
Për më shumë informacion:
Prodhim cilësor i Mobiljeve, i të gjitha llojeve. Plotësojmë kërkesat e klientelës me Mobilje klasike dhe të linjës moderne, gjithashtu.
MOBILERI NIKU: Jemi në treg, për të plotësuar kërkesat më të larta të klientelës me standard, produkte plot design e në sintoni me ambjentet që do të arredohen.
MOBILERI NIKU: Kuzhina, Kënde dhe kolltuqe, Soxhorno, Dhoma gjumi për të rritur/fëmijë, Tavolina ngrënie dhe karrige, Tavolina mesi, Poltrona, Kolltuqe për lokale, hotele e resorte etj. Çdo produkt vjen me ngjyrat që ju dëshironi, e në një kohë të rakorduar mes palëve.
MOBILERI NIKU: Arredime për çdo lloj ambjenti familjar e biznesi, shërbimi dhe hotelier.
MOBILERI NIKU: Korrektësi, fleksibilitet, asistencë dhe çmime konkurruese. Ju mirëpresim!
📍 Adresa: Arrameras, Fushe-Kruje