MOBILERI QEHAJA- Perpunim Druri ,Gdhendje ,Lustrim ,Lakim Tirana

Furniture services 24/08/2023 08:31 Post ID: 76117


Payment

50 Euro

City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Rruga 5 Maji, Tirane, Albania - Maps
Reads 151

✨ MOBILERI QEHAJA - TIRANË
-Mobileri "Qehaja Interior" ka krijuar një reputacion mbi kualitetin e përpunimit të drurit dhe zejtarinë e pastër.

-Shërbimet që ofrohen:
–Përpunim Druri
Gdhendje
Lustrim
Lakim
Punime me dorë
Punime me teknologjinë e fundit
–Dhoma Dite
–Shkallë të brendshme
–Dhoma Gjumi
–Dyer Druri
–Kuzhina etj
Cilesi e larte
📞Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne adresen e emailit: [email protected]
📍 Adresa: Rruga 5 Maji, Tiranë


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje