Agjensia Udhetimesh ofron paketa turistike ne te gjithe Europen, bileta avioni, trageti dhe autobusi Elbasan

Transport and Infrastructure Services 21/09/2023 01:12 Post ID: 7983


Payment

By Agreement

City - Zone Elbasan - Qender
Address Elbasan, Albania - Maps
Reads 1271

🚌Agjensi Udhetimesh "LEO & Daniele Travel BELSH

Ofron:

💠 Paketa turistike ne te gjithe Europen

✈️ Bileta Avioni

🚢 Bileta Trageti

🚌 Bileta Autobusi 

📌ITALI, GREQI, GJERMANI, MAQEDONI, KROACI, BOSNJE, VJENE etj.

📍Adresa: Rruga 31 Gushti,perballe Big market, Belsh qender, Elbasan

📲 Per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje