Elektricist , hidraulik shume vite eksperience ne kete fushe Korce

Mirmbajtje Ambjenti 24/11/2022 18:25 Post ID: 67548


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Korce - Qender
Adresa korce - Harta
Lexime 47

Per montim kondicioneresh,
Montimi I dritave led ne cdo vend,
Instalime elektrike,
Montime ambazhuresh dhe spote etj,
Instalime te ndryshme hidraulike 
Me cmime te arsyesheme!
Jepini fryme tjeter ambjenteve tuaja me ne
Punime me seriozitet dhe profesionalizem maksimal