Hidraulik tirane i disponueshem 24 ore Tirane

Mirmbajtje Ambjenti 28/11/2022 17:30 Post ID: 66803


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 712

"Hidraulik 24 ore i disponueshem ne Tirane. Telefononi per te marre sherbimin e kerkuar ne shtepine apo ne ambientet e zyres tuaj gjate gjithe kohes.

Evidentojme dhe zgjidhim defekte te ndryshme hidraulike gjithashtu bejme instalime, hidrosanitare."