Okazion: Shitet Mercedes Benz C63 - Full Options Tirana

Cars for sale 04/02/2023 17:02 Post ID: 96447


Payment 21,000 Euro
Brand SUV Mercedes-Benz, Year 2010 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - Laprake
Address Laprake, Tirana, Albania - Maps
Reads 211

📢 Shitet Mercedes Benz C63 me te gjitha sherbimet e bera

🚓 Mercedes Benz C63, 510 HP

✨ FULL OPTIONS 🥇

🎡 Kambio Automatike,  187 000 km

🔓 Viti prodhimit 2010

✅ Me te gjitha sherbimet e bera, letrat dhe Goma

◼Ngjyre e Bardhe, Brenda lekure

💰 Cmimi 21 000 €uro

📞📲 Per me teper informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !