Jepet makina Golf 5 me qera duke filluar nga 14 Euro Dita Tirana

Car Rental 06/02/2023 06:36 Post ID: 58972


Payment 14 Euro
✴ Minimum bookings 2 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2006 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 130,000 Km
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 1646

‚ô¶Jepet makina me qera duke filluar nga 14 euro dita.

Golf 5, viti 2006, motorr 2.0 diesel (140hp), kambio automatike

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

ūüď≤Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

#golf_5  #makina_me_qera_ekonomike #makina_ne_rinas  #rent_a_car_in_rinas #volkswagen_for_rent #rental_in_albania  #macchina_a_noleggio_albania #noleggio_auto_in_albania_a_basso_costo