Makina me qera Audi A7 Duke Filluar nga 70 euro dita Tirana

Car Rental 01/12/2023 19:26 Post ID: 50876


Payment

70 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand Car-vehicles Audi, Year 2013 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 150,000 Km
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Tirane - Maps
Reads 1412

♠Jepet Makina Me Qera  Audi A7 ne Tirane Duke filluar nga 70 euro Dita.

Makina eshte automat motorr 3.0 nafte supercharger

◼Makina eshte full-option.

◼Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane, Rinas apo destinacione te tjera ne varesi te diteve qe rezervoni. 

📞📲  Rezervoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !